Veganiškos mitybos planas

Norite sveikiau maitintis ir atrasti naujų veganiškų patiekalų? Mūsų veganiškos mitybos planas yra būtent tai, ko jums reikia! Mūsų profesionalių mitybos specialistų sukurtas valgiaraštis apima įvairius skanų ir sveikų patiekalų receptus, kurie padės pasiruošti sveikam ir įvairiam veganiškam valgymui. Šio mitybos plano valgiaraštis taip pat tinka tiems, kurie nori numesti (arba priaugti) svorio, nes jame yra tik sveiki produktai, turintys daugiau maistingųjų medžiagų.

Procesas

Pasirenkat norimą planą ir apmokant nurodote kontaktinius duomenis, užpildote asmeninę formą, per 4 – 5 dienas sulaukiate veganiškos mitybos plano į elektroninį paštą.

Standartinis

39.95

6 Savaitės

Praktiškas

64.95

12 Savaičių

veganiskos-mitybos-planas

Sveikata

Veganizmas tampa vis populiaresnis dėl jo teigiamo poveikio sveikatai. Mūsų veganiškas mitybos planas yra pagrįstas sveikata ir yra pritaikytas skirtingiems amžiaus ir gyvenimo būdo poreikiams. Planas gali padėti sumažinti širdies ligų, diabeto ir kitų lėtinių ligų riziką. Jame yra gausu daržovių, vaisių,  grūdų, riešutų ir sėklų, kurie yra svarbūs mūsų organizmui. Natūralūs, neperdirbti produktai. Be pridėtinio cukraus ir jei pageidautina be glitimo. Reikiamas kiekis kalorijų, baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų ir mineralų.

Paprastumas

Veganizmas gali atrodyti sudėtingas, bet mūsų veganiškos mitybos planas yra pritaikytas skirtingiems žmonėms ir gyvenimo būdams. Planas suteikia paprastus ir lengvai paruošiamus receptus, kuriuos galite lengvai paruošti savo namuose. Jame nėra sudėtingų receptų ar egzotiškų produktų, kurie gali būti sunkiai surandami. Mūsų veganiškas mitybos planas yra lengvas, patogus ir visiškai pritaikytas jūsų poreikiams. Jis yra sudarytas pagal specialistų rekomendacijas, kad būtų patogu ir lengva jį naudoti. Taip pat apima rekomendacijas iš kur pirkti produktus, tai padės Jums ekonomiškai.

Priežiūra

Sudarius programą, kas dvi savaites, bus peržiūrimas maisto planas, pagal jūsų svorį, reikiamą kalorijų suvartojimą, siunčiamos rekomendacijos produktų pirkime, didžiujų prekybos centrų akcijos ir kainos. Bus atsižvelgiama į jūsų pageidavimus dėl plano pakoregavimo. Kylant klausimų susisiekite.

Standartinis

39.95

6 Savaitės

Praktiškas

64.95

12 Savaičių